ehorses – lilder na europejskim rynku konnym

Firma ehorses została założona w 1999 roku i specjalizuje się w skutecznym handlu końmi na całym świecie. Jest to idealne miejsce dla wszystkich entuzjastów koni, którzy szukają nowego zwierzęcia do jazdy, jak również właścicieli chcących przekazać swojego konia w dobre ręce za pomocą bezpiecznej i łatwej sprzedaży. Witryna ehorses jest już dostępna w języku polskim, angielskim, francuskim, niderlandzkim i hiszpańskim, stając się tym samym największym w Europie rynkiem online koni.

Nasza misja

Ideą i głównym celem ehorses jest zapewnienie miłośnikom sportów jeździeckich rynku dla kupna i sprzedaży koni. U nas nowych właścicieli znajdują wszystkie rasy koni – to proste, szybkie i skuteczne! Dzięki szerokiej gamie koni i kucyków różnych ras, dyscyplin i pochodzenia, każdy może znaleźć u nas zwierzę, które najbardziej mu odpowiada. Miłośnicy koni mogą wymieniać informacje i łączyć się ze sobą za pośrednictwem kanałów społecznościowych z ponad 100 000 followersami na Instagramie i ponad 90.000 fanów na Facebooku.

pferdekauf-1

Szukasz konia?

  • Znajdź swojego wymarzonego konia wśród 16 247 ogłoszeń
  • Kupuj i sprzedawaj wyposażenie dla koni
  • Magazyn dla poszerzania swojej wiedzy o koniach

Chcesz sprzedać konia?

  • Wstawiaj ogłoszenia za darmo
  • Sprzedawaj konie szybciej dzięki ofertom premium
  • Z naszą aplikacją możesz korzystać z ehorses ze smartfona

Fakty o ehorses

1999

Założone w Niemczech

16 Mio.+

Reakcje na stronie w każdym miesiącu

2,7 Mio. +

Odwiedziny w miesiącu

810.000

Unikalni goście w każdym miesiącu

2500+

Sprzedane konie w miesiącu

70.000+

Ogłoszenia w 2019 roku

Widziałeś klip o ehorses?

ehorses – nasz zespół

Nasi pracownicy gwarantują sukces na ehorses. Ich wiedza, umiejętności i zdolność pracy w zespole są kluczem do najwyższego zadowolenia naszych klientów. Celem firmy jest zaoferowanie naszym użytkownikom najlepszej możliwej obsługi i doskonałej wydajności.

ehorses Team