nowe dzisiaj: 313 | sprzedane: 181
c

Jeśli Jesteś konsumentem i.S.d. § 13 niemieckiego kodeksu cywilnego, czyli osoba fizyczna, Zakończeniu transakcji dla celów albo ich komercyjne Jeszcze ich samodzielnej działalności zawodowej może być nadana, stosuje się dla Ciebie następujące prawo odstąpienia od umowy:

Cofnięcie ehorses GmbH & co. KG dla ehorses.de

Prawo do odstąpienia od

Masz prawo, w czternastu dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny rozwiązać niniejszą umowę. The Okres czternastu dni od daty zawarcia umowy. Dać jej Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, trzeba nam (ehorses GmbH & Co.KG, Manor Osthoff 5, 49124 Georgsmarienhütte, Niemcy, E-mail: support@ehorses.de, Tel.: + 49 (0) 5401-88 13 200) przy pomocy jasne wyjaśnienie (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem, lub) E-Mail) poinformować o swojej decyzji wypowiedzieć umowę. Możesz Można użyć wzoru formularza odstąpienia od umowy, ale nie jest zalecane.

Termin wypłaty Wystarczy, że ty komunikatu w sprawie wykonywania prawa odstąpienia od umowy złożyć przed końcem okresu wycofania.

Skutki odwołania

Jeśli użytkownik niniejszej umowy wycofać, będziemy mieli wszystkie płatności, które otrzymaliśmy od Ciebie. łącznie z kosztami dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów, up) w rezultacie masz inny rodzaj dostawy niż tych z nas oferowane, najbardziej przystępnej cenie standardowej dostawy zdecydowały), od razu i

najpóźniej w ciągu czternastu dni Aby spłacić od dnia, w którym zawiadomienie o odwołania tego Została zawarta umowa z nami. Ten zwrot możemy korzystać z tego samego Środków płatniczych mają użyte w pierwotnej transakcji, to Jeżeli nie uzgodniono inaczej wyraźnie z Tobą;

w żadnym wypadku nie jesteś bo Opłaty obliczane tego zwrotu.

Mają Ci wniosek, że Usług należy rozpocząć w ciągu okresu namysłu, więc masz nas Aby zapłacić odpowiednią ilość akcji do czasu, Kiedy możesz nas od wykonywania prawa do odstąpienia z szacunku do tego Nauczania, już świadczonych usług w porównaniu do umowy Odnosi się do całkowitej ilości usług przewidzianych w Traktacie.

Wzór formularza odstąpienia od umowy

(W przypadku anulowania umowy chcesz, a następnie prosimy o wypełnienie tego formularza i wysłać go z powrotem.)

Do: ehorses GmbH & Co.KG, Rittergut Osthoff 5, 49124 Georgsmarienhütte, Niemcy, E-mail: support@ehorses.de, faks: + 49 (0) 5401-88 13 210

Niniejszym mam możemy wypłacić (*) przeze mnie/nas (*) umowy sprzedaży następujących towarów (*) / świadczenia następujących usług (*):

Uporządkowane (*) / get większość (*):

Nazwa / Verbraucher(s):

Adres / Verbraucher(s):

Podpis / Konsumentów (s) (tylko do komunikacji na papierze)

Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

ehorses GmbH & co. KG

[To] [Zasady anulowania rezerwacji w formacie PDF, Pobierz i Zapisz]

i