nowe dzisiaj: 377 | sprzedane: 198
c
Inseratsbild
4 Filmy
+2 Zdjęcia

Braver Wallach - ein echter Schleifensammler

Typ ogłoszenia: Koń na sprzedaż
ID ogłoszenia: 2164597
Data wstawienia: 15.09.2020
Kategoria cenowa 25 000 € do 40 000 €
~106 438 zł do 170 296 zł
Ogłoszeniodawca standardowy
4691 Schlatt
Austria
Drukuj

Więcej informacjiKoń holsztyński to rasa koni ze Szlezwiku-Holsztynu w Niemczech. Jest to jedna z najważniejszych i nieodzownych ras w niemieckiej hodowli koni gorącokrwistych. W średniowieczu holsztyn był ciężkim koniem roboczym, który aż do czasu drugiej wojny światowej był użytkowany w kawalerii i jako koń pociąg ...więcej
Koń holsztyński
Koń gorącokrwisty
Wałach
12 lat
165 cm
Siwa w hreczce
Skoki
gotowy do CC
nagrodzony w C

Opis

Polski
  • Niemiecki
  • Angielski
  • Holenderski
  • Hiszpański
  • Francuski
  • Polski
Curacao ist ein braver 12 jähriger Holsteiner Wallach, mit dem einen im Sport viele Tore offen stehen. Curry (Spitzname) ist international bis 130 platziert und bis 120 siegreich. Auf nationaler Ebene weist er Siege in A, L und LM, Platzierungen bis 130 vor und ist bis 140 mit jungem Mädchen gelaufen. Curry möchte immer gefallen und will im Parcours immer auf die andere Seite. Er hat einen ausgeglichenen Charakter, ist sehr erfahren und auch ausreiten ohne Sattel ist mit ihm möglich, jedoch ist er aufgrund seiner Charakterstarkenart nicht für Anfänger geeignet.


Sieger OEPS Jumping Tour
OÖ Landesmeister
Sieger International Children

 
Dieser Text wurde automatisch übersetzt.
Curacao is a good 12-year-old Holstein gelding with whom many goals are open in sport. Curry (nickname) is ranked internationally up to 130 and up to 120 victorious. At the national level, he has victories in A, L and LM, placings up to 130 and has run until 140 with young girls. Curry always wants to please and always wants to go to the other side of the course. He has a balanced character, is very experienced and also riding without saddle is possible with him, but due to his strong character he is not suitable for beginners.


Winner OEPS Jumping Tour
OÖ National Champion
Winner International Children

Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Curacao to dobry 12-letni Holstein, z którym wiele goli jest otwartych w sporcie. Curry (pseudonim) jest w rankingu międzynarodowym do 130 i do 120 zwycięskich. W kraju, ma zwycięstwa w A, L i LM, plasuje się do 130 i ma uruchomić do 140 z młodych dziewcząt. Curry zawsze chce się podobać i zawsze chce iść na drugą stronę kursu. Ma zrównoważony charakter, jest bardzo doświadczony i jazda bez siodełka jest z nim możliwa, ale ze względu na swój silny charakter nie nadaje się dla początkujących.


Zwycięzca OEPS Jumping Tour
Oö Mistrz Kraju
Zwycięzca Międzynarodowe Dzieci

Pochodzenie

Lokalizacja

4691 Schlatt
Austria

Ogłoszeniodawca

Ogłoszeniodawca standardowy
E
4691 Schlatt
Austria

Skontaktuj się ze sprzedawcą

* Te pola muszą zostać wypełnione


Wyślij wiadomość
Wyślij za pomocą
n r
Ogłoszeniodawca standardowy
E
4691 Schlatt
Austria
i