nowe dzisiaj: 309 | sprzedane: 525
c
k

Drum Horse kupuj i sprzedawaj

Jak często oferowana jest sprzedaż drum horse? Na pewno znajdą się popularniejsze konie, ponieważ drum horse, czyli "koń bębnowy" to grupa kojarząca się przede wszystkim z brytyjską kawalerią, która używa ich podczas imprez i parad. Zwierzęta muszą na nich nosić nie tylko jeźdźca-muzyka, ale także dwa duże i ciężkie bębny. Kupno drum horse nie jest więc raczej interesujące dla osób prywatnych. Trzeba również podkreślić, że drum horse nawet nie stanowi wyodrębnionej rasy - to po prostu grupa koni, wyselekcjonowanych pod kątem określonych cech, aby móc spełniać "paradne" obowiązki. W USA także są hodowane konie na podobieństwo brytyjskich, które nazwano American drum horse. Jakie są najważniejsze cechy tych ciekawych koni?

Czytaj więcej b
3 wyników
Drum Horse
H
Dostosuj wyszukiwanie Zapisz wyszukiwanie
Wyróżnienie
1 / 5
z filmem
Zapamiętaj ogłoszenie
Wyróżnienie
1 / 1
Drum Horse, Klacz, 2 lat, Kara Rekreacja
DE-53947
Nettersheim
8 500 €
~ 38 490 zł
Zapamiętaj ogłoszenie
g
h
Zapisz wyszukiwanie


Nigdy więcej zapomnianych ogłoszeń koni!
Z Twoim osobistym mailowym zleceniem wyszukiwania regularnie informujemy Cię o nowych ogłoszeniach, które odpowiadają twoim kryteriom wyszukiwania.
H
Sortuj według
Data malejąco b
eData malejącobData rosnącoeCena rosnącobCena malejącoeRasa rosnącobRasa malejącoeWiek rosnącobWiek malejącoeWzrost rosnącobWzrost malejąco
Ogłoszenia na pierwszej stronie
Dzięki tej opcji Twoje ogłoszenie będzie dodatkowo wyświetlane na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Twoje ogłoszenie będzie umieszczone nad standardowymi wynikami wyszukiwania.

Ponadto zainteresowani będą mogli od razu zobaczyć więcej informacji. Dzięki temu znacząco zwiększy się liczba potencjalnych kupujących.

Page1Ad
Platynowe
z filmem
Drum Horse, Klacz, 8 lat, 163 cm Powożenie - Trail - Rekreacja
The Good Shepherd Ranch
US-65759
Branson, MO
Cena na zapytanie
Zapamiętaj ogłoszenie
Platynowe
Drum Horse, Klacz, 2 lat, Kara Rekreacja
DE-53947
Nettersheim
8 500 €
~ 38 490 zł
Zapamiętaj ogłoszenie
Ogłoszenia standardowe
Drum Horse, Ogier, 5 lat, 162 cm, Gniada
O: BOGTON FERGHUS
Pokazy - Hodowla - Rekreacja - Stanówka
RU-143200
Можайск
20 000 €
~ 90 565 zł
Zapamiętaj ogłoszenie
HDrum Horse (3)

Wielokrotny wybór
Linda Dederichs (1)

The Good Shepherd Ranch (1)

Inni sprzedawcy Premium
Koń zimnokrwisty (3)

Wielokrotny wybór
Ogier (1)

Klacz (2)

Wielokrotny wybór
Kara (1)

Gniada (1)

Wielokrotny wybór
Niemcy (1)

Rosja (1)

Stany Zjednoczone (1)

Wielokrotny wybór
koń do towarzystwa (ograniczona użytkowość) (1)

surowy (1)

wszechstronny (1)

z paszportem koniowatego (1)

Ogłoszeniodawca standardowy (1)

Topseller (2)

Zawęź wyniki wyszukiwania
z filmem (1)

Ogłoszenie na 1. stronie (2)

ukryj konie aukcyjne (3)

Data wstawienia
od 1 tygodnia (1)

od 2 tygodni (1)

Wykorzystanie i charakterystyka drum horse

Kupno drum horse - co trzeba wiedzieć na temat wymaganych cech budowy i wyglądu przedstawicieli tej grupy? Na początek trzeba zaznaczyć, że ze względu na występowanie w pokazach i paradach, aparycja koni musi robić wrażenie. Są to zwierzęta ciężkiego typu, duże, których wysokość w kłębie wynosi około 165 cm lub nawet nieco więcej. Głowa jest atrakcyjna i proporcjonalnie zbudowana, dopuszczalny profil może być zarówno wypukły, jak i wklęsły. Oczy ekspresyjne i o miłym wyrazie, grzywa obfita. Szyja dosyć długa i dobrze umięśniona, klatka piersiowa szeroka i głęboka, żebra długie oraz dobrze osadzone, nogi proste, zakończone dużymi kopytami. Naturalną ozdobą nóg są frędzle, które powinny zaczynać się powyżej stawu pęcinowego i przykrywać kopyta. Co do umaszczenia, tradycyjnie wybiera się osobniki o umaszczeniu srokatym, jednak współcześnie do orkiestry są rekrutowane konie o innym umaszczeniu, zwłaszcza czarnym.

Gdy oferowana jest sprzedaż drum horse, istotną rolę odgrywają też cechy charaktery. Na dużych imprezach i paradach konie muszą być przygotowane na różne okoliczności. Wokół dzieje się wiele: tłumy ludzi, hałas, zamieszanie, a na grzbietach muzycy walący w bębny. Jak łatwo się domyślić, konie muszą być więc niesamowicie spokojne, zrównoważone i zdyscyplinowane. Ich łagodność i silna psychika są bez wątpienia jednymi z największych atutów rasy.

i