nowe dzisiaj: 397 | sprzedane: 208
c
k
Image Drum Horse kupuj i sprzedawaj

Drum Horse kupuj i sprzedawaj

Jak często oferowana jest sprzedaż drum horse? Na pewno znajdą się popularniejsze konie, ponieważ drum horse, czyli "koń bębnowy" to grupa kojarząca się przede wszystkim z brytyjską kawalerią, która używa ich podczas imprez i parad. Zwierzęta muszą na nich nosić nie tylko jeźdźca-muzyka, ale także dwa duże i ciężkie bębny. Kupno drum horse nie jest więc raczej interesujące dla osób prywatnych. Trzeba również podkreślić, że drum horse nawet nie stanowi wyodrębnionej rasy - to po prostu grupa koni, wyselekcjonowanych pod kątem określonych cech, aby móc spełniać "paradne" obowiązki. W USA także są hodowane konie na podobieństwo brytyjskich, które nazwano American drum horse. Jakie są najważniejsze cechy tych ciekawych koni?

Czytaj więcej b
3 wyników
Drum Horse
H


Nigdy więcej zapomnianych ogłoszeń koni!
Z Twoim osobistym mailowym zleceniem wyszukiwania regularnie informujemy Cię o nowych ogłoszeniach, które odpowiadają twoim kryteriom wyszukiwania.
H
Sortuj według
Data malejąco b
eData malejącobData rosnącoeCena rosnącobCena malejącoeRasa rosnącobRasa malejącoeWiek rosnącobWiek malejącoeWzrost rosnącobWzrost malejąco
Ogłoszenia standardowe
Drum Horse, Ogier, Źrebak (05/2020), 136 cm, Tobiano wszelkich maści
O: SHIDAN | OM: MAJESTIC SHIRRDAN
Rekreacja - Powożenie - WKKW - Hodowla
DE-26835
Hesel
~10 431 zł2 450 €
Zapamiętaj ogłoszenie
Drum Horse, Ogier, Źrebak (06/2020), 160 cm, Skarogniada Hodowla - Pokazy
DK-4100
Ringsted
~21 287 zł5 000 €
Zapamiętaj ogłoszenie
Drum Horse Mix, Ogier, 1 Rok, 135 cm, Srokata Rekreacja
NL-7621
Borne
Kategoria cenowa
 do 2 500 € / ~ do 10 644 zł
Zapamiętaj ogłoszenie
H1.
2.
3.
Koń zimnokrwisty (3)

Mix (1)

Wielokrotny wybór
Dania (1)

Niemcy (1)

Holandia (1)

Wielokrotny wybór
hipoterapia (1)

surowy (1)

pewny w terenie (1)

wszechstronny (2)

koń dla ciężkiego jeźdźca (1)

łatwy w załadunku (1)

nauczony prowadzenia na kantarze (2)

niepodkuty (2)

bezproblemowy przy kowalu (2)

bezpośrednio od hodowcy (1)

z paszportem koniowatego (1)

wolny od egzemy (2)

Ogłoszeniodawca standardowy (3)

Zawęź wyniki wyszukiwania
z filmem (1)

Źrebak (2)

ukryj konie aukcyjne (3)

Data wstawienia
od 2 tygodni (2)

Wykorzystanie i charakterystyka drum horse

Kupno drum horse - co trzeba wiedzieć na temat wymaganych cech budowy i wyglądu przedstawicieli tej grupy? Na początek trzeba zaznaczyć, że ze względu na występowanie w pokazach i paradach, aparycja koni musi robić wrażenie. Są to zwierzęta ciężkiego typu, duże, których wysokość w kłębie wynosi około 165 cm lub nawet nieco więcej. Głowa jest atrakcyjna i proporcjonalnie zbudowana, dopuszczalny profil może być zarówno wypukły, jak i wklęsły. Oczy ekspresyjne i o miłym wyrazie, grzywa obfita. Szyja dosyć długa i dobrze umięśniona, klatka piersiowa szeroka i głęboka, żebra długie oraz dobrze osadzone, nogi proste, zakończone dużymi kopytami. Naturalną ozdobą nóg są frędzle, które powinny zaczynać się powyżej stawu pęcinowego i przykrywać kopyta. Co do umaszczenia, tradycyjnie wybiera się osobniki o umaszczeniu srokatym, jednak współcześnie do orkiestry są rekrutowane konie o innym umaszczeniu, zwłaszcza czarnym.

Gdy oferowana jest sprzedaż drum horse, istotną rolę odgrywają też cechy charaktery. Na dużych imprezach i paradach konie muszą być przygotowane na różne okoliczności. Wokół dzieje się wiele: tłumy ludzi, hałas, zamieszanie, a na grzbietach muzycy walący w bębny. Jak łatwo się domyślić, konie muszą być więc niesamowicie spokojne, zrównoważone i zdyscyplinowane. Ich łagodność i silna psychika są bez wątpienia jednymi z największych atutów rasy.

i