nowe dzisiaj: 419 | sprzedane: 685
c

Drum Horse - konie na sprzedaż

Jak często oferowana jest sprzedaż drum horse? Na pewno znajdą się popularniejsze konie, ponieważ drum horse, czyli "koń bębnowy" to grupa kojarząca się przede wszystkim z brytyjską kawalerią, która używa ich podczas imprez i parad. Zwierzęta muszą na nich nosić nie tylko jeźdźca-muzyka, ale także dwa duże i ciężkie bębny. Kupno drum horse nie jest więc raczej interesujące dla osób prywatnych. Trzeba również podkreślić, że drum horse nawet nie stanowi wyodrębnionej rasy - to po prostu grupa koni, wyselekcjonowanych pod kątem określonych cech, aby móc spełniać "paradne" obowiązki. W USA także są hodowane konie na podobieństwo brytyjskich, które nazwano American drum horse. Jakie są najważniejsze cechy tych ciekawych koni?

Czytaj więcej b
Wyróżnienie
1 / 12
z filmem
Drum Horse, Wałach, 5 lat, 163 cm, Tobiano wszelkich maści Trail - Pokazy
US-42653
Whitley city KY
3 500 $
~ 15 485 zł
Zapamiętaj ogłoszenie
3 wyników
Filtr
3 wyników
Drum HorseH
Usuń wszystkie filtry
Dodaj wyszukiwanie:
yKoń zimnokrwisty yKonie ujeżdżeniowe yKonie pokazowe yKlacz yTobiano wszelkich maści yKonie rekreacyjne yKonie hodowlane
Zapisz wyszukiwanie
Sortuj według
Data malejąco b
H
eData malejącobData rosnącoeCena rosnącobCena malejącoeRasa rosnącobRasa malejącoeWiek rosnącobWiek malejącoeWzrost rosnącobWzrost malejąco
Ogłoszenia na pierwszej stronie
Dzięki tej opcji Twoje ogłoszenie będzie dodatkowo wyświetlane na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Twoje ogłoszenie będzie umieszczone nad standardowymi wynikami wyszukiwania.

Ponadto zainteresowani będą mogli od razu zobaczyć więcej informacji. Dzięki temu znacząco zwiększy się liczba potencjalnych kupujących.

Page1Ad
Platynowe
1 / 12
z filmem
Drum Horse, Wałach, 5 lat, 163 cm, Tobiano wszelkich maści Trail - Pokazy
Platinum Equine Auction
US-42653
Whitley city KY
3 500 $
~ 15 485 zł
Zapamiętaj ogłoszenie
Ogłoszenia standardowe
Drum Horse, Klacz, 1 Rok, 165 cm, Gniada
O: HERMITS HOT SOCKS
Ujeżdżenie - Pokazy - Rekreacja
FR-24410
ECHOURGNAC
7 000 €
~ 33 234 zł
Zapamiętaj ogłoszenie
Drum Horse, Klacz, 1 Rok, 163 cm, Tobiano wszelkich maści
O: GYPSY SOUK KING MAXIMUS
Hodowla - Ujeżdżenie
CA-V8l5t2
North saanich, BC
7 000 $
~ 30 970 zł do negocjacji
Zapamiętaj ogłoszenie
HDrum Horse (3)

Wielokrotny wybór
Platinum Equine Auction (1)

Inni sprzedawcy Premium
Koń zimnokrwisty (3)

Wielokrotny wybór
Konie hodowlane (1)

Konie pokazowe (2)

Konie rekreacyjne (1)

Konie ujeżdżeniowe (2)

Poziom wyszkolenia i sukcesy
Trail (1)

Wielokrotny wybór
Klacz (2)

Wałach (1)

Wielokrotny wybór
Gniada (1)

Tobiano wszelkich maści (2)

Wielokrotny wybór
Francja (1)

Kanada (1)

Stany Zjednoczone (1)

Wielokrotny wybór
praca z ziemi (1)

dostępny TÜV (1)

nauczony prowadzenia na kantarze (1)

niepodkuty (1)

bezpośrednio od hodowcy (1)

Ogłoszeniodawca standardowy (2)

Topseller (1)

Zawęź wyniki wyszukiwania
z filmem (1)

Ogłoszenie na 1. stronie (1)

ukryj konie aukcyjne (3)

Wykorzystanie i charakterystyka drum horse

Kupno drum horse - co trzeba wiedzieć na temat wymaganych cech budowy i wyglądu przedstawicieli tej grupy? Na początek trzeba zaznaczyć, że ze względu na występowanie w pokazach i paradach, aparycja koni musi robić wrażenie. Są to zwierzęta ciężkiego typu, duże, których wysokość w kłębie wynosi około 165 cm lub nawet nieco więcej. Głowa jest atrakcyjna i proporcjonalnie zbudowana, dopuszczalny profil może być zarówno wypukły, jak i wklęsły. Oczy ekspresyjne i o miłym wyrazie, grzywa obfita. Szyja dosyć długa i dobrze umięśniona, klatka piersiowa szeroka i głęboka, żebra długie oraz dobrze osadzone, nogi proste, zakończone dużymi kopytami. Naturalną ozdobą nóg są frędzle, które powinny zaczynać się powyżej stawu pęcinowego i przykrywać kopyta. Co do umaszczenia, tradycyjnie wybiera się osobniki o umaszczeniu srokatym, jednak współcześnie do orkiestry są rekrutowane konie o innym umaszczeniu, zwłaszcza czarnym.

Gdy oferowana jest sprzedaż drum horse, istotną rolę odgrywają też cechy charaktery. Na dużych imprezach i paradach konie muszą być przygotowane na różne okoliczności. Wokół dzieje się wiele: tłumy ludzi, hałas, zamieszanie, a na grzbietach muzycy walący w bębny. Jak łatwo się domyślić, konie muszą być więc niesamowicie spokojne, zrównoważone i zdyscyplinowane. Ich łagodność i silna psychika są bez wątpienia jednymi z największych atutów rasy.

i