c

Pomoc

Oferuj konie / sprzedawaj konie?

Chcesz zaoferować konia na sprzedaż na ehorses?
Proszę wybrać 'Oferuj konia' i starannie wypełnić następujący formularz.

Formularz jest podzielony na 6 kroków
 
1. Utworzenie dostępu
Najpierw proszę utworzyć swoje indywidualne hasło. Z tym hasłem oraz Twoim adresem e-mail będziesz mógł się logować, zarządzać swoimi ogłoszeniami oraz dowolnie je zmieniać.

2. Wprowadzenie danych ogólnych
Tutaj wprowadzasz wszystkie wymagane dane dotyczące konia oraz Twoje dane kontaktowe.
 

3. Zdjęcia i filmy Twojego konia
Tutaj możesz dodać bezpłatnie do 20 zdjęć oraz 4 filmów. Łatwo i szybko za pomocą przesyłania bezpośrednio z Twojego komputera. Następnie masz możliwość edytowania wgranych zdjęć. (obracanie, przycinanie, zmiana pozycji)

4. Wybór opcji dodatkowych
Tutaj masz możliwość wyboru dodatkowych opcji do ogłoszenia. Te znacznie ulepszają pozycjonowanie oraz prezentację Twoich ogłoszeń i zapewniają wysoki sukces sprzedaży.
 
5. Wszystkie dane w skrócie
Tutaj w skrócie znajdziesz wszystkie podane dane dotyczące Twoich koni. Ponadto masz możliwość wydrukowania ogłoszenia za pomocą podglądu wydruku. Tym samym masz zawsze gotowe dane
 
6. Gotowe
Twoje ogłoszenie jest kompletne i opublikowane. Twoje ogłoszenie natychmiast pojawi się w naszej giełdzie koni. Automatycznie otrzymasz e-mail na podany wcześniej adres e-mailowy z wszystkimi danymi Twojego ogłoszenia.

do góry
Jak długo trwa moje ogłoszenie??

Darmowe ogłoszenia trwają zawsze 12 tygodni. W przypadku ogłoszeń płatnych w ofercie standardowej możesz wybrać czas trwania. Po zakończeniu terminu otrzymasz od nas e-mail i możesz ponownie wstawić ogłoszenie w swoim panelu zarządzania (bez konieczności ponownego wprowadzania danych). Oczywiście możesz też wcześniej usunąć ogłoszenie.

do góry
Jak zapłacę za dodatkowo płatne opcje?

Istnieje wiele możliwości zapłaty:
 
1. Za pomocą polecenia zapłaty: (wymagane niemieckie konto)
    Pobierzemy powstałe opłaty z Twojego konta. Bezpiecznie i prosto.
    Podane przez Ciebie dane nie zostaną przekazane osobom trzecim, a zostaną wykorzystane wyłącznie przez
    ehorses w celu realizacji płatności.
 
2. Za pomocą karty kredytowej
    Podane przez Ciebie dane nie zostaną przekazane osobom trzecim, a zostaną wykorzystane wyłącznie przez
    ehorses w celu realizacji płatności.

3. Za pomocą serwisu PayPal
    Wykorzystaj sprawdzone metody takie jak system PayPal w celu dokonania płatności za Twoje ogłoszenia. Prosto i bezpiecznie.
 
Twoje dane są chronione przez ehorses najnowszymi zabezpieczeniami. ehorses nigdy nie przekazuje danych osobom trzecim.
 
Oczywiście otrzymasz od nas fakturę e-mailem za naliczone opłaty.

do góry
Jestem zainteresowany koniem. Jak mogę go kupić?

Pierwszym krokiem po znalezieniu interesującego Cię konia, jest kontakt ze sprzedającym. Każde ogłoszenie na ehorses jest opatrzone formularzem kontaktowym, dzięki któremu możesz się skontaktować bezpośrednio ze sprzedającym. Sprzedający natychmiast otrzyma e-mail z Twoimi danymi oraz tekstem zapytania i może odpowiedzieć na Twoje pytania. Zainteresowany i sprzedający zawsze mają wgląd w przebieg rozmowy. Odpowiedni link znajduje się w każdym przesłanym zapytaniu. Masz również możliwość bezpośredniego kontaktu telefonicznego ze sprzedającym. Numer telefonu jest także wyświetlany w szczegółach każdego ogłoszenia.

do góry
Sprzedający nie reaguje na moje zapytania. Co mogę zrobić?

Jeśli mimo wielokrotnych zapytań dotyczących konia nie otrzymasz odpowiedzi, prosimy o kontakt z nami (support@ehorses.pl lub Tel. +49 54 01 - 88 13 200) oraz pozostawienie ID ogłoszenia i Twojego numeru telefonu. Natychmiast sprawdzimy ogłoszenie i w razie potrzeby udostępnimy Ci więcej danych kontaktowych ogłaszającego.

do góry
Jak mogę poszukać koni, które odpowiadają moim inywidualnym życzeniom?

Za pomocą wyszukiwania szczegółowego na ehorses możesz wyświetlić interesujące Cię konie według szczegółowych kryteriów (np.: wzrost, wiek, maść, typ itp.).

do góry
Czu mogę zapisać interesujące mnie ogłoszenia?

Lista zapamiętanych jest Twoją osobistą stajnią. Tutaj możesz zapisać wszystkie interesujące konie i obejrzeć je ponownie w późniejszym terminie. Każde ogłoszenie w widoku szczegółowym posiada link: ‘Zapamiętaj konia’. Kliknięcie powoduje zapisanie konia w Twojej liście zapamiętanych. Do listy zapamiętanych przejdziesz klikając w ‘Lista zapamiętanych’ w górnym menu.
Wskazówka: Do korzystania z listy zapamiętanych konieczna jest rejestracja, w trakcie której utworzysz swoje hasło. Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do osobistej listy zapamiętanych z każdego komputera i w dowolnym czasie.

do góry
Czy mogę zmienić lub usunąć trwające już ogłoszenia?

Oczywiście masz możliwość późniejszej zmiany lub usunięcia trwających już ogłoszeń na ehorses. Do tego służy Twój e-mail i hasło.
Aby się zalogować proszę kliknąć w menu na 'Logowanie'

do góry
Czy mogę ponownie wystawić zakończone już ogłoszenia?

Chcesz odnowić zakończone ogłoszenie? Żaden problem. Gdy ogłoszenie wygaśnie, otrzymasz od nas powiadomienie mailem. W tym mailu znajdziesz link, za pomocą którego możesz ponownie wstawić swoją ofertę.

do góry
Co to taryfa Premium?

Jako Topseller masz więcej korzyści niż ogłoszeniodawca standardowy.
Konto Topsellera idealnie nadaje się dla wszystkich osób prywatnych i przedsiębiorstw, które:

  • chcą regularnie sprzedawać więcej koni
  • nie chcą rezygnować z profesjonalnych strategii marketingowych i sprzedażowych
  • chcą się profesjonalnie zaprezentować (własna strona internetowa na ehorses)
      >> Więcej dowiesz się tutaj

do góry
Jak mogę się reklamować na ehorses?

Reklama na ehorses jest skuteczna. ehorses jest wiodącą niemiecką giełdą koni w internecie i cieszy się rosnącą popularnością. Tutaj znajdziesz idealne możliwości do promowania swojej strony internetowej, produktów, usług itp. związanych z końmi, a tym samym do ciągłego zwiększania swoich obrotów.
Oczywiście istnieje wiele możliwości reklamowania się na ehorses. Począwszy od kampanii banerowych, aż po bezpośredni marketing newsletterowy. Wszystkie możliwości reklamy w skrócie znajdziesz w naszym media planie Chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę optymalnej kampanii reklamowej.

do góry
i