c
Koń westfalski Klacz 11 lat 155 cm Gniada in Mülheim an der Ruhr
Video preview
preview pic
~
preview pic
~
preview pic
~
preview pic
~

Zapamiętane 1 razy

Koń skokowy XXL, Sprinpony, koń rekreacyjny

19,500 €
~ 89,778 zł do negocjacji
Ogłoszeniodawca standardowy
Aktywny od: 10.2025
45478 Mülheim an der Ruhr
Niemcy
9
+49 (0)17... pokaż
 
n

Wiadomość

Zainteresowany/a – kontakt
Zapisz

Udostępnij ogłoszenie teraz

feedback Zgłoś treść

Więcej informacji



Początki hodowli westfalskiej leżą u powstania państwowej stadniny w Warendorfie w roku 1826, sam związek hodowców został założony w roku 1904. Do końca drugiej wojny światowej hodowano tam przeważnie ciężkie konie robocze, które były wykorzystywane przez rolników głównie w bryczce. Początkowo skrzy ... Więcej o rasie koni Koń westfalski
Klacz
11 lat
155 cm
Gniada
Skoki
Stan szkolenia: M ~ N
Sukces: L ~ P
Hodowla
WKKW
Stan szkolenia: E ~ LL
Rekreacja
Westfälisches Pferdestammbuch e.V.

Opis

Polski
  • Niemiecki
  • Angielski
  • Hiszpański
  • Francuski
  • Włoski
  • Holenderski
  • Polski
Zum Verkauf steht eine 11-jährige braune Stute von Balous Bellini x Lewinski x Primas mit einem Stockmaß von 155cm.
Bonny ist im Springsport aktuell bis Klasse L siegreich. Sie zeigt viel Übersicht, ist motiviert bei der Arbeit und eignet sich sowohl für ambitionierte Reiter als auch für den Freizeit Bereich. Mit ihr kann man Erfolgreich in die Saison durch starten.
Im Umgang ist sie brav und unkompliziert, ebenso im Gelände – alleine wie auch in der Gruppe zuverlässig. Anhängerfahren + Hufschmied +Tierarzt ist absolut problemlos.
Bonny koppt, was sich jedoch im täglichen Umgang und beim Reiten nicht negativ bemerkbar macht, sie hatte bei uns noch nie eine Kolik.
Ein tolles Pferd mit Leistung und Charakter, das einen neuen Wirkungskreis sucht.
Weitere Informationen gerne auf Anfrage
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Na sprzedaż wystawiona jest 11-letnia brązowa klacz od Balous Bellini x Lewinski x Primas o wzroście 155 cm.  
Bonny odnosi sukcesy w skokach przez przeszkody do klasy L. Wykazuje dużą pewność siebie, jest zmotywowana do pracy i nadaje się zarówno dla ambitnych jeźdźców, jak i do rekreacji. Z nią można z powodzeniem rozpocząć sezon startowy.  
W codziennym kontakcie jest spokojna i łatwa w obsłudze, równie dobrze radzi sobie w terenie – zarówno solo, jak i w grupie, jest niezawodna. Transport na przyczepie, czyszczenie kopyt, wizyta u weterynarza – wszystko bez problemu.  
Bonny kopie, co jednak nie wpływa negatywnie na jej codzienną użytkowość ani podczas jazdy; u nas nigdy nie miała kolki.  
To wspaniała koń, łącząca osiągi i charakter, poszukująca nowego domu.  
Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na życzenie.
loading animation

Pochodzenie

BALOUS BELLINI
BALOU DU RUETCELINA
BALOUBET DU RUETCAPITOL IIFOLIA
 
Liselotte M
LEWINSKIPRIMAS
LANDER IIIACORDIAPILOTLEIDENSCHAFT
Ogłoszeniodawca standardowy
E
45478 Mülheim an der Ruhr
Niemcy

Skontaktuj się ze sprzedawcą

* Pola wymagane
Wyślij wiadomość
Drukuj
r Zgłoś treść
Wyślij za pomocą
n Wiadomość
9

Zadzwonić

share
Ogłoszeniodawca standardowy
E
45478 Mülheim an der Ruhr
Niemcy
n

Wiadomość

close